
Katrin van der Knaap
Dinsdag, Woensdag en Vrijdag
"Echt onder de indruk van hoe goed dit heeft gewerkt!"
Het gaat hier heel goed. Berber heeft gisteren en vandaag 2x achter elkaar de voeding vanuit de fles gehad. Zal straks proberen de volgende voeding ook nog met de fles te doen, maar ze doet het echt fantastisch. Ze drinkt ongeveer 75ml per keer, daarna heeft ze genoeg gehad, en wil ze de borst ook niet meer. Het is en blijft geen grote drinker... Maar ik denk dat het is gelukt! En dan te bedenken dat ik nog geen week geleden bij je was :-) Echt onder de indruk van hoe goed dit heeft gewerkt!
Over Katrin
Katrin is sinds zij de opleiding Logopedie aan de Hogeschool te Leiden afgerond heeft werkzaam in de vrije vestiging. Vanaf 2001 werkt Katrin, met veel plezier, in de praktijk voor Logopedie te Voorschoten.
Katrin is een van de langst werkende professionals binnen deze praktijk en heeft een schat aan ervaring en kennis opgebouwd. Katrin behandelt alle leeftijden en is een geregistreerd preverbaal logopedist, zij heeft veel ervaring in het behandelen van eet- en drinkproblemen bij baby’s en jonge kinderen.
Katrin gelooft in zorg op maat, door goed te kijken en te luisteren probeert ze tot een optimaal resultaat te komen samen met de cliënt en, indien het een kind betreft, de ouders/verzorgers. De vraag wat een kind of volwassene nodig heeft om de volgende stap te maken speelt hierbij een centrale rol. Het adviseren, begeleiden en coachen van de ontwikkeling en het leren toepassen van nieuwe vaardigheden in het dagelijkse leven vormen een belangrijk onderdeel van haar werk.
Benieuwd wat Katrin voor jou of je kind kan betekenen? Neem gerust contact op voor meer informatie of voor een kennismakingsgesprek.
Specialisme
Doelgroep: (jonge) kinderen/ volwassenen
Specialisaties:
Eet- en drinkproblemen bij baby’s en zeer jonge kinderen;
Spraak- en taalproblemen bij (jonge) kinderen en volwassenen;
Lees- en spellingsproblemen;
Afwijkende mondgewoonten;
Adem- en stemproblemen bij kinderen en volwassenen;
Behandelmethoden en Technieken:
Oro-myofunctionele therapie (OMFT), Metaphon, Hodson en Paden, PROMPT, Tan-Söderbergh methode, Connect
Hobby's en vrije tijd
Werkdagen en locaties
Dinsdag, woensdag en vrijdag aan de Multatulilaan



